porno izle sohbet tubidy tubidy

Çift (Beyaz Bayrak - Ayna)

Bursa’da güzel bir program bizleri bekliyor.

1. AYAK:

&
6lı ganyanın ilk ayağında Manyas Kuş Cenneti koşusu 2000 metre çim pistte koşulacak.Koşuda ilk şansı ASLAN KRAL’a veriyorum.Kısa ara sonrası 17 gün önce bir koşu koşan bu safkan, o günde belirttiğim gibi koşuya eksik işlerle girmişti ancak çok güzel bir performansla faullere maruz kalmasına rağmen ikincilik elde etmişti.Bugün daha iyiye giden durumuyla ilk şanslı safkandır.

Lehine gelişecek tempolarda ARTIC MAN, iyiye giden ÇARÇIRA ve son koşusundaki performansının tesadüf olmadığına inandığım VALHALA şanslı gördüğüm safkanlardır.

2.AYAK:

&
1500 metre çim pistteki arap atlarının satış koşusunda ilk şansı YETİŞ’e vereceğim.Geçen hafta yaklaşık 2 ay aradan sonra piste çıkan bu kısrak, o gün koşuya favoriye yakın bir ganyanla çıkmıştı.Oysaki bültenlerde geri planda olan bu kısrağa birileri ciddi derecede ganyan oynamışa benziyor.O gün için virajı dönerken kazanacak rahatlıkta olmasına rağmen az farkla üçüncü kalmıştı.Bu gün daha iyi koşacaktır.Sürekli tatminkar koşan AKBARAN, formda UÇKAYA, istediği tempoyu kurabilirse KARADENİZ, takibimdeki YİĞİT HORSE, ELİFİM, HİSARGÜL ve takibimdeki CESURKATI sıralamamdır.

3.AYAK:

&
İzmir’den gelen ROYALSEA günün bende banko safkanı olacaktır.Seri stili ile kısa mesafelerde temposunu kurduğu her yarışında başarılı olabilen bu safkan bugün sevdiği Bursa pistine geliyor.Son koşusunda uzun mesafede başarısız kalan safkan, bugün yarış seçilerek Bursa’ya getirildi.1300 metre çim pistteki koşuda safkanın en büyük avantajı, yarışta kendisi kadar hiçbir süratli rakibinin olmamasıdır.Hatta arkasından baskı yapabilecek rakibi bile yok.İyi durumuyla lehine gelişecek koşuda beyaz bayrak ayna bekliyorum.Günün bankosudur.

4.AYAK:

&
2 yaşlı ingiliz taylarının maiden mücadelesinde 2 taya şans vereceğim.Ve belki de ciddi bir risk olacak çünkü şans vereceğim 2 tay da yarış hayatına bu koşusuyla başlayacak.

Bunlardan 5 numaralı SİVEREK BEYİ sahada en çok konuşulan taylardan birisi.Dereceli son sprintinin yanı sıra iyi bir tay olduğu söyleniyor.

3 numaralı LEO ise hem orijn olarak hem de hazırlık evresi olarak hazır durumda olmasıyla avantajlı görünüyor.

5.AYAK:

 

& 2000 metre çim pistteki koşuda 7 arap atı sahaya çıkacak.PESEN ve YALÇINER koşuda başta tuttuğum safkanlardır.İyi duruma gelen AKOĞUZ ve takibimdeki SERENAYCAN şanslı gördüğüm safkanlardır.


6.AYAK:

&
Günün son ayağında kazanmaya yakın gördüğüm kısrak 2 numaralı MOONSHIE CORAL’dir.Seri stili ile dikkat çeken bu kısrak, eğerki koşuda liderliği alabilirse bu gruba kolay kolay geçilmez.Rakiplerine baktığımda da çok süratli olan bir at göremiyorum.Bu yüzden MOONSHINE CORAL alternatif tek adayımdır.

Rakipleri ise;

N. WARRIOR, GREEN FAIRY, GREEN ALLEY, YELLOW APACH, A. A. WARRIOR ve L. O. ARCHILLA olarak görünüyor.


Şablonum;

1.ayak: 2,1,3,6

2.ayak: 4,1,3,7,6,9,10,11

3.ayak: 3 ROYALSEA

4.ayak: 5,3

5.ayak: 2,3,4,6

6.ayak: 2 Moonshine Coral / 1,11,12,4,6,8

Uğur Asar


Diğer Yorumları:

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.