Katil kim?
Günaydın (!)
At sakladım, 8. oldu
Efsane geri dönüyor
Kralın pantolonu

Islander One tepkisi

SON DAKİKA : Hipodromda yaptığımız araştırma sonucu, yarış sabahı kenter için piste çıkanj Islander One'ın jokeyini üstünden düşürdüğü ve başı boş şekilde sahada bir kaç tur attığını öğrendik.

23 Ocak Cumartesi akşamı İstanbul’da 5.koşunun önemli favorilerinden olan Adalı Ekürisinin tayı Islander One’ın koşudan çıkarılması tepkilere neden oldu. Altılı ganyan kuponlarında bu safkana şans veren hatta banko oynayan pek çok yarışsever, mağduriyete uğradı. Çünkü kazanan Gian Carlo En Fazla Ganyan değildi. Dolayısıyla, koşudan kısa bir süre önce yarıştan çıkarılan Islander One, ganyan oyunları yönünden geçerli sayıl(a)madı.

Adalı Ekürisinin üstünde kara bulutlar dolaşıyor
Yine bu eküriye ait Stop Stopping Me ile ilgili spekülasyonların henüz ateşi düşmeden, bir de bu Islander One olayının yaşanması, eküri adına büyük bir şanssızlık oldu. Tabii, atçılığa çok önemli yatırımlar yapmış ve son derece profesyonel bir ekiple çalışan ekürinin kötü niyetli olduğu düşünülemez. Sitemize gelen bazı mesajlardan anlıyoruz ki, yarışseverlerin bir tepkisi söz konusu. Ancak Islander One’ın koşudan çıkarılmasında bir kasıt aramamak gerekir. Kabul ediyoruz, mağdur olan yarışseverler var. Her şeye rağmen doğru olan, sağduyulu davranmak. Buna karşın, at sahibi, antrenörler ve menajerler de yarışseverin hakkının gözetmekten geri durmamalı...

GALOPTURK'TE OCAK 2010

11 Ocak W.Hampton Metin Erkuş 453 TL

14 Ocak İzmir B.Alperenoğlu 1584 TL

15 Ocak İzmir Ayhan Aziz 156 TL

19 Ocak Adana Hasan Dolmaz 168 TL

19 Ocak Adana Ayhan Aziz 168 TL

21 Ocak W.Hampton Metin Erkuş 1277 TL

23 Ocak İstanbul Erdinç Aktaş 162 TL

Koşu Sonuçları

Copyright © 2009 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.