Mehmet Ayan'a iki soru
Son yarışlarını koşmasalardı
At sakladım, 8. oldu
Efsane geri dönüyor
Kralın pantolonu

Hedef büyüttü

Şampiyon jokey Selim Kaya, at binmek için geldiği Veliefendi’de Dubai macerası ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Bu hafta başında katıldığı bir koşuda acımasız şekilde cezalandırıldığını söyleyen Selim Kaya, yarışın bandını da yanında getirdiğini, bunun Türkiye’de yayınlanacağını ve koşunun buradaki otoriteler tarafından mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Cezasından dolayı Meydan Hipodromu’nun açılışına katılamayacağını belirten Kaya, kış sezonu için anlaştığı menajerden ayrıldığını, bu süreçte çok önemli bir atçılık işletmesinin yetkilileri ile bir araya geldiğini ve anlaşma sağlanırsa hem Birleşik Arap Emirlikleri hem de başka ülkelerde at binebileceğini dile getirdi. (GALOPTURK.COM)

GALOPTURK'TE OCAK 2010

11 Ocak W.Hampton Metin Erkuş 453 TL

14 Ocak İzmir B.Alperenoğlu 1584 TL

15 Ocak İzmir Ayhan Aziz 156 TL

19 Ocak Adana Hasan Dolmaz 168 TL

19 Ocak Adana Ayhan Aziz 168 TL

21 Ocak W.Hampton Metin Erkuş 1277 TL

23 Ocak İstanbul Erdinç Aktaş 162 TL

Koşu Sonuçları

Copyright © 2009 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.