porno izle sohbet tubidy tubidy

Tarih yazıyor

Cumhuriyet'i de kazandı. 12 yarıştır geçilmiyor

Muzaffer Can'ın yetiştiricisi ve sahibi olduğu CANKARDEŞLER (Yalaz - Bedel.2 / Tunca), Ankara'da koşulan ve sezonun en önemli koşularından biri olan Cumhuriyet Koşusu'nu Selim Kaya ile kazanarak üst üste 12. galibiyetini elde etti. 1600 metre mesafede çim pistte 1.50.54 ile kazanan Cankardeşler, kariyerindeki en önemli galibiyete ulaşırken kazancını da 4 milyon 965 bin 700 TL'ye yükseltti.  Arap atları için sezonun son Grup 1 mücadelesi olan Cumhuriyet Koşusu’nda bu yıl 15 Arap atı start aldı. Cankardeşler’in ardında ikinciliği Mevlüt Taniyit’in sahibi olduğu, jokey Ahmet Çelik ile start alan BABA MEVLÜT (Caş-Tigress Lass/Wiking) elde ederken, Kamil Kılınç’ın jokey Uğur Polat ile koşuya katılan atı KARAÜZÜM (Halid-Biriçimsu/Batyskaf) üçüncü, Z. Ahsen Kurum’un ABUŞ (Dayıbey-Ahunaz/Alkuruş.13) isimli atı da jokey Yücel Bilik idaresinde dördüncü oldu.
 
Selim Kaya 3'ledi
Daha önce Tamerinoğlu (2002) ve Gelibolu (2010) ile Cumhuriyet kazanan Selim Kaya, şampiyon Cankardeşler ile bu koşudaki üçüncü zaferini elde etti.  
 

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.