porno izle sohbet tubidy tubidy

Eskişehirli atçılardan Mahmudiye yarışlarına destek

Yerel yarışlarda sınıf atlar mücadele etti

Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde geleneksel hale gelen mahalli yarışların ilk ayağı 4 Ekim Pazar günü 4 ayrı kategoride gerçekleştirildi. Ülkemiizn önemli atçılık merkezlerinden biri olan Mahmudiye'deki bu koşulara Eskişehirli atçı ve yetiştiricilerin özel bir ilgi gösterdiği koşularda; Vali Kupası'nı Tarık Dikencik'in atı Şah Şehriyar, Kaymakamlık Kupası'nı Selim Güleşen'in kısrağı Doludizgin, Anadolu Tarım İşletmesi Kupası'nı ise Muzaffer CAN'ın atı Kırkbirlican kazandı. 

11 Ekim Pazar günü Türkiye Jokey Kulübü Koşusu’nun da yapılacağı programda ayrıca,  Mahmudiye Belediye Başkanlığı Kupası, İl Genel Meclisi Kupası ve Garnizon Komutanlığı Kupası Koşuları da gerçekleştirilecek.

Organizasyon, tesis açısından son yıllarda çok önemli bir mesafe kat eden ve Eskişehirli atçıların da katkı sağladığı Mahmudiye yerel yarışlarının resmi programa dahil edilip edilmeyeceği merakla bekleniyor.   

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.