porno izle sohbet tubidy tubidy

My Secret tahta çıktı

Grup 1 Yavuz Sultan Selim Koşusu'nu Uğur Polat'la kazandı

Yavuz Sultan Selim adına düzenlenen koşuyu (Açık – G1) A. Nida Karabol Akdeniz’in sahibi olduğu, Erhan Dıblen antrenesindeki MY SECRET (Zanjero - Alize / Lord Carson) jokeyi Uğur Polat  ile kazandı.

Kum (Sentetik) pistte 1500 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen bu önemli koşuya, 3+ yaşlı 9 safkan İngiliz atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan koşuda, Ahmet Çelik idaresindeki SUHARRY (Royal Abjar - Primelta / Primo Dominie) ikinci olurken, dış kulvara yakın yaptığı atakları ile Mehmet Kaya idaresindeki DON DESTELLO (Mountain Cat - Gradiva / Grand Slam) üçüncü,  Gökhan Gökçe ile bu önemli mücadelede boy gösteren COOL GIRL (Mountain Cat - Thunder Best / The Best) da dördüncü oldu.

İlk Grup 1 galibiyeti

Geçen sene aynı koşuda Astorya'ya geçilerek ikinci kalan şampiyon kısrak My Secret, kariyerindeki bu ilk Grup 1 zaferiyle bugüne dek start aldığı 34 koşuda 15. birinciliğini elde etti. Tüm galibiyetleri İstanbul sentetik pistinde olan My Secret'ın kazancı da 1.514.550 TL'ye yükseldi. Özçolak Ekürisi tarafından yetiştiriciliğimize kazandırılan Zanjero'nun kızı olan My Secret'ın koşan iki adet anne kardeşi bulunuyor. Bunlardan Manoush (Lion Heart), 10 yarış kazanmış ve 552 bin TL kazanç elde etmiştir. 

Copyright © 2016 galopturk.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. galopturk.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. galopturk.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.